Witam speców od urządzeń sterowniczych. Może by ktoś przedstawił jak podłączyć dwa wyłączniki krańcowe przeciwległe które mają służyć do sterowania wózkiem na prowadnicy. Jeden wyłącznik krańcowy po lewej stronie prowadnicy a drugi po prawej. Długość prowadnicy śrubowej 1m. Urządzenia mają być podłączone w taki sposób aby działały naprzemiennie: wózek na prowadnicy po kontakcie z wyłącznikiem krańcowym zatrzymuje się i powraca w przeciwną stronę gdzie zostanie zawrócony poprzez kontakt z drugim wyłącznikiem krańcowym. Można dla ułatwienia podłączenia dodać jakiś tani wyłącznik napięcia i zmiany kierunku obrotów lub stycznik obrotów lewa/prawa. to wszystko będzie pod napięciem 220V. Wyłączniki krańcowe to Typ ME-8104.