logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Podgrzewacz paliwa w samochodzie Toledo 2 1.9 TDI - pytanie o obecność i funkcję

dybichpiotr72 10 Sty 2023 14:16 393 2
REKLAMA
  • #1 20378038
    dybichpiotr72
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Jest podgrzewacz paliwa Toledo 2 1.9 TDI
  • REKLAMA
  • #2 20378123
    danielzy
    Poziom 31  
    Posty: 1270
    Pomógł: 164
    Ocena: 314
    Powinien być. Jeśli masz 4 przewody paliwowe przy filtrze paliwa to masz na 100%. Jeśli tylko 2 to nie.
  • #3 20378166
    tomaszlachendro
    Poziom 16  
    Posty: 118
    Pomógł: 19
    Ocena: 35
    Standardowo na powrocie jest ten zaworek w filtrze- powracające paliwo podgrzane przez silnik , podgrzewa filtr.
REKLAMA