Witam wszystkich serdecznie jestem tu zupełnie nowym użytkownikiem a już widzę że na tym Forum jest dużo fachowców i tu moja prośba o pomoc. Mój piecyk (Junkers wrp 11 b) pali się przez nie długi czas po odpaleniu, potem gaśnie, gdy zakręcałem wodę i ponownie odkręcałem zapalał i znowu po chwili gasł, potem zaczął po odpaleniu gasnąć i zńów zapalać chociaż bardziej wybuchać było by dobrym słowem, a na tą chwilę już wcale nie odpala iskry są ( ostro pstryka:) ) i tu moje pytanie , co to mo że być i co z tym zrobić dziękuję z góry za wszelkie rady pozdrawiam!