Witam, planuje ukręcić kilka spirali, mam odpowiedni drut i stare grzałki które ciągle funkcjonują. Czy jeżeli zmierzę oporność starych i zrobię nowe o takiej samej oporności to będzie to samo?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tampanadol3 napisał:Witam, planuje ukręcić kilka spirali, mam odpowiedni drut i stare grzałki które ciągle funkcjonują. Czy jeżeli zmierzę oporność starych i zrobię nowe o takiej samej oporności to będzie to samo?
zadam64 napisał:no robią tam dobre grzałki jakie się chce też zamawiałem ale panadol3 chodzi żeby było tanio.panadol3 napisał:Kiedys dorabialem grzalki w Warszawie