Witajcie. Planuję zrobić w remontowanym korytarzu oswietlenie nocne. 4 lampki 2 W z czujnikiem ruchu. Zasilacz 12 V dopuszkowy.
Pytanie brzmi czy zasilanie zasilacza brać z obwodu oświetlenia (tak by pasowało) czy z obwodu gniazdek?
Pozdrawiam:)
Pytanie brzmi czy zasilanie zasilacza brać z obwodu oświetlenia (tak by pasowało) czy z obwodu gniazdek?
Pozdrawiam:)