Witam Mam problem z tego typu iż od początku tego tygodnia Nie odbiera mi żaden kanał dvbt2. Do wtorku wszystko działało i raptem zginęło. Dzisla tylko TVP. Do wtorku wszystko grało. Z tego co czytałem to dvb t zostało wyłączone 22 czerwca więc telewizor powinien obsługiwać nowy standard. Telewixor philips 55PUS7303/12 Proszę o pomoc co może być nie tak ??