witam
mam pytanko.co mi potrzebne zeby podłaczyc tuner do tv sat do kompa.antena na zewnątrz czy z kablówki jakis sygnał mozna pociągnąc.i wogle czy jest sens to kupic.jakie sątam programy.i czy mozna przez to rozkodowac jakies kanały canal+,tv 1000,hbo czy cos w tym stylu.
z góry dzięki i pozdrawiam
mam pytanko.co mi potrzebne zeby podłaczyc tuner do tv sat do kompa.antena na zewnątrz czy z kablówki jakis sygnał mozna pociągnąc.i wogle czy jest sens to kupic.jakie sątam programy.i czy mozna przez to rozkodowac jakies kanały canal+,tv 1000,hbo czy cos w tym stylu.
z góry dzięki i pozdrawiam