WITAM ! Problem j/w mianowicie po podłączeniu przez AV tunera Polsatu Echostar DSB-616 pojawia się obraz,ale bez koloru powyginany czasami łapie kolor.Tuner sprawny na innych TV ok.Funai też inny tuner czy DVD pracuje prawidłowo na jegoAV.Ciekawe co? Z góry dzięki za wszelkie info.Oczywiście można wstawić przejściówkę w.cz /AV ale to marne rozwiązanie.Pozdrawiam!