logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

TV FUNAI TV-2000A MK7 nie współpracuje z tunerem Pol ECHOSTA

waldek41 22 Lis 2005 11:57 1484 4
REKLAMA
  • #1 2014609
    waldek41
    Poziom 19  
    Posty: 417
    Ocena: 11
    WITAM ! Problem j/w mianowicie po podłączeniu przez AV tunera Polsatu Echostar DSB-616 pojawia się obraz,ale bez koloru powyginany czasami łapie kolor.Tuner sprawny na innych TV ok.Funai też inny tuner czy DVD pracuje prawidłowo na jegoAV.Ciekawe co? Z góry dzięki za wszelkie info.Oczywiście można wstawić przejściówkę w.cz /AV ale to marne rozwiązanie.Pozdrawiam!
  • REKLAMA
  • #2 2014831
    esesz83
    Poziom 19  
    Posty: 446
    Pomógł: 22
    Ocena: 19
    Moze na tunerze masz ustawione wyjscie video RGB??
    I moze dlatego nie chce wspolpracowac z tv.
  • REKLAMA
  • #3 2015479
    waldek41
    Poziom 19  
    Posty: 417
    Ocena: 11
    Masz rację to jest RGB ale ,niestety chyba nie można tego zmienic w menu tunera.Sprawdzałem z instrukcją nie ma takiej opcji.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #4 2016622
    Adam72
    Poziom 14  
    Posty: 169
    Pomógł: 8
    Ocena: 9
    Witam.
    W tym przypadku ja wstawiam 2,2kom między pin20 euro /wej. video/ a masę. Można spróbować też 1kom ale im mniejsza rezystancja obraz w trybie AV będzie robić się ciemniejszy. Pozdrawiam.
  • #5 2017689
    waldek41
    Poziom 19  
    Posty: 417
    Ocena: 11
    Adamie 72 owszem jest lepiej ,ale kolor niestabilny i zanikajacy ,a raczej rzadko pojawiajacy się.

    Dodano po 1 [godziny] 9 [minuty]:

    Adamie 72 zwracam honor ,po podłączeniu sygnału z anteny wszystko ok.Pozdrawiam i dzięki bardzo!!!
REKLAMA