Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki monitor 17" CRT polecacie do 500 zł.?

22 Lis 2005 14:02 999 2
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 16  
    Ja osobicie Samsung SyncMaster 795 DF kolo 500-510zl powinien kosztowac duze pasmo przenoszenia 185 MHz plamka standard chbya w samsungach 0.2mm maks. rozdzielczość przy 85 Hz to 1024 x 768 bez rewelacji ale sadze ze jest to optymalne ustawienie sam takiego uzywam i wystarczajace zeby nie dopatrywac sie ikonek :) mozna jeszcze doplacic pare zl i kupic SyncMaster 797 MB ale poza max roz i zwiekszonym pasem do 250Mhz nie rozni sie od poprzednika. Warto poczytac testy porownawcze na stronach internetowych roznych czasopism. Co do innych marek to LG odradzam w firmie na 10 zamowionych monitorow 4 sie zepsuly po prau miesiacach :/ ale moze nie trafili w serie :P hehe :) moj wybor Samusung kilku znajomym doradzilem ten zakup i sa zadowoleni do tej pory :))
  • Poziom 11  
    Witam!
    Ja polecam LG T710PH. Piękne barwy (brightview wymiata) bardzo dobra geometria super wyglad i te osiagi!!! Z orginalnymi sterownikami przy 1024x768 wyciaga 100Hz. Poza tym LG ma dobry serwis - szybka wymiana a nawet daja sprzet zastepczy. Tu mozesz poczytac o tym monitorku: http://www.arest.pl/index.php?inc=produkt&ID=698&katid=21&grupa=33
    Bardzo polecam mam porownanie do innych i nic sie w tej cenie nie umywa. Monitor nie jest plaski seria Flatron jest plaska Flatron ez jes wypukly ale tego wogule nie widac bo wypuklosc jest minimalna i zastosowano szybe przed kineskopem ktora jest plaska i ktora mozna normalnie wycierac bez zadnych problemow. I jeszcze jedno muj kuzyn kupil flatrona kiedy ja kupowalem ten monitor i u niego juz sa jakies odbarwienia i geometria sie psuje a u mnie nic.

Dodano po 4 [godziny] 29 [minuty]:

A propo samsungow to czesto zarzaja sie problemy z geometria.