Witam. Mam bramę uchylną z automatem i centralką firmy DEA. Mam taki problem, po zaniku i ponownym pojawieniu się zasilania przy próbie otworzenia bramy, siłownik zamiast otwierać próbuje ją zamknąć mimo iż jest zamknięta. Trwa to jeden cykl. Później brama otwiera się i zamyka poprawnie. Czy jest to wina złego podłączenia czy konfiguracji centralki?