logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Siema. Mam w swoim aucie radio easy touch 4x40w, jakie wybrać głośniki (ile Wat), aby dobrze grało.

krystianzeman2017 11 Kwi 2023 07:55 366 2
REKLAMA
  • #1 20533993
    krystianzeman2017
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Siema. Mam w swoim aucie radio easy touch 4x40w, jakie wybrać głośniki (ile Wat), aby dobrze grało. Wspomnę, że poprzednie (fabryczne) już cała piankę dookoła głośnika wypruły.
    Jakie głośniki wybrać. Co polecicie.
    Budżet do +/- 100 zł.
  • REKLAMA
  • #2 20534152
    JacekCz
    Poziom 42  
    Posty: 8670
    Pomógł: 760
    Ocena: 1462
    Bosch... Cudów nie zrobisz z chińczykiem. Każde które budżet chwyta.

    Nic nie mówisz o aucie, jakie możliwości (otwory) do głośników drzwi/deska /tył itd...
  • #3 20583348
    indianka
    Poziom 16  
    Posty: 259
    Pomógł: 7
    Ocena: 132
    JacekCz napisał:
    Cudów nie zrobisz z chińczykiem.
    Ze 100 złotych na głośniki, też cudów nie zrobi. Wróżenie z fusów. Najtaniej kupić używki pod konkretny model auta.
REKLAMA