Witam,
mam Outlooka w pakiecie Office 2021.
W starym Windows Live mail mialem przy odbiorze Poczty "centralny" folder skrzynki odbiorczej do ktorej wchodzily wszystkie odebrane maile. Bylo to pomocne, gdyz mam kilka kont pocztowych na roznych serverach i nie musze klikac w poszczegolne skrzynki z osobna.
W Outlooku mam w prawdzie podglad do tego foldera, poczta tam jednak nie jest pokazywana, tak ze musze po kolei klikac w poszczegolne foldery kazdej skrzynki mailowej i jest mi to troche uciazliwe.
Czy da sie tak uistawic Outlooka aby odebrane maile pokazywaly sie w "centralnym" folderze??
mam Outlooka w pakiecie Office 2021.
W starym Windows Live mail mialem przy odbiorze Poczty "centralny" folder skrzynki odbiorczej do ktorej wchodzily wszystkie odebrane maile. Bylo to pomocne, gdyz mam kilka kont pocztowych na roznych serverach i nie musze klikac w poszczegolne skrzynki z osobna.
W Outlooku mam w prawdzie podglad do tego foldera, poczta tam jednak nie jest pokazywana, tak ze musze po kolei klikac w poszczegolne foldery kazdej skrzynki mailowej i jest mi to troche uciazliwe.
Czy da sie tak uistawic Outlooka aby odebrane maile pokazywaly sie w "centralnym" folderze??