logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Zwarcie w magnum CUT 45 compresor - śrubka na wariatorze, brak działania po zwarciu

fsiporski 16 Kwi 2023 17:23 384 1
REKLAMA
  • #1 20542616
    fsiporski
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Witam mam problem tego typu śrubka od obudowy w jakiś sposób znalazła się na wariatorze i zrobiła zwarcie z tranzystorem coś trzasneło i nic nie teraz nie działa wzrokowo nie widać nic spalonego czy ktoś naprawia takie sprzęty albo coś doradzi z gury dzięki
  • REKLAMA
  • #2 20544693
    feniks_
    Poziom 11  
    Posty: 116
    Pomógł: 1
    Ocena: 39
    Daj zdjęcia urządzenia. Może uda się ponawigować, co powienieneś pomierzyć. Ewentualnie jeśli kompletnie nie jesteś w temacie i nie masz miernika to tylko serwis spawalnictwa.
REKLAMA