Witam mam problem tego typu śrubka od obudowy w jakiś sposób znalazła się na wariatorze i zrobiła zwarcie z tranzystorem coś trzasneło i nic nie teraz nie działa wzrokowo nie widać nic spalonego czy ktoś naprawia takie sprzęty albo coś doradzi z gury dzięki