Jak wyzej w temacie tlok wraca przy parzeniu kawy.Wyczyszczony zostal kociolek,przewody oraz zawor dwubarowy.Po czyszczeniu zrobi pare kaw i znow to samo.Nie wien dlaczego siw zatyka rurka od zaworu dwubarowego, zostaje tam kawa
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam