logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Krups EA8000 tlok wraca przy robieniu kawy i jest wyciek

matys861 19 Kwi 2023 13:00 417 1
REKLAMA
  • #1 20546895
    matys861
    Poziom 3  
    Posty: 7
    Jak wyzej w temacie tlok wraca przy parzeniu kawy.Wyczyszczony zostal kociolek,przewody oraz zawor dwubarowy.Po czyszczeniu zrobi pare kaw i znow to samo.Nie wien dlaczego siw zatyka rurka od zaworu dwubarowego, zostaje tam kawa
  • REKLAMA
  • #2 20638737
    rmerker
    Poziom 11  
    Posty: 42
    Pomógł: 5
    Ocena: 15
    Kawa musi być odpowiednio zmielona, ani za grubo, ani za drobno. Zatyka się raczej kanał w kociołku. Tak jak pisałem w innym temacie wlać najpierw odtłuszczacz potem odkamieniacz do kociołka po demontażu zaworu dwubarowego i podniesieniu go w górę. Kanał i przewód ma być czysty. Przewód ma być bez skręceń. Po montażu zaworu dwubarowego woda wlana do kociołka ma spływać odprowadzeniem dolnym zaworu dwubarowego.
REKLAMA