Witam. Chcę wymienić oryginalne radio w Saabie na chińczyka z androidem. Trafił się problem, bo nie ma dźwięku i nie wiem, gdzie podłączyć, żeby działały przyciski z kierownicy? Może ktoś pomoże, kto miał taki problem?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamrpabijan3 napisał:a nie wychodzi dźwięk przez wzmacniacz