logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Wymiana radia w Saab 9.3 (2008) na Android: brak dźwięku i podłączenie przycisków kierownicy

rpabijan3 21 Kwi 2023 15:30 1830 4
REKLAMA
  • #1 20549909
    rpabijan3
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Witam. Chcę wymienić oryginalne radio w Saabie na chińczyka z androidem. Trafił się problem, bo nie ma dźwięku i nie wiem, gdzie podłączyć, żeby działały przyciski z kierownicy? Może ktoś pomoże, kto miał taki problem?
  • REKLAMA
  • #2 20549932
    kokapetyl
    Poziom 43  
    Posty: 13445
    Pomógł: 1787
    Ocena: 2097
    rpabijan3 napisał:
    na chińczyka z androidem

    Chińczyk chińczykowi nie równy, chyba posiadasz jakąś instrukcję podłączenia? albo opis złącza/wyprowadzeń?
  • REKLAMA
  • #3 20549970
    rpabijan3
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Tak posiadam wszytko ok jest podłączone a nie wychodzi dźwięk przez wzmacniacz na radiu działa normalnie
  • REKLAMA
  • #4 20550083
    kokapetyl
    Poziom 43  
    Posty: 13445
    Pomógł: 1787
    Ocena: 2097
    rpabijan3 napisał:
    a nie wychodzi dźwięk przez wzmacniacz

    Jakoś nie widzę tej istotnej informacji w podstawowym poście ha-ha.
    Do wzmacniacza doprowadziłeś sygnał "remote"?
    W jaki sposób doprowadzasz sygnał audio do wzmacniacza?
  • #5 20550625
    rpabijan3
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Przez niebieski kabel
REKLAMA