Skuter stał bardzo długo +/- 8 lat wymieniałem kranik podciśnieniowy i akusa, czyściłem gaźnik i sprawdzałem iskrę. Gdy do dolotu psiknę plakiem odpala ale od razu gaśnie.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam