Witam.
Pralka Amica MWAC610DL, po wybraniu programu i start rozpoczyna czyli chwilowo odpompowuje resztki wody, zaczyna pobierać ale tylko przez chwilę (słychać jak woda leci do bębna) po czym staje, na wyświetlaczu czas działania wybranego programu ale nic więcej się nie dzieje, pralka wisi.
Sprawdzony odpływ ale nic nie przytkane. Pralka nie wyświetla żadnego błędu. Usterka pojawiła się bez wyraźnej przyczyny, jednego dnia prała następnego zachowuje się jak opisałem. Nie zajmuję się pralkami zastanawiam się co można jeszcze zrobić bez rozkręcania pralki, która jeszcze jest na gwarancji.
Proszę o sugestie.
Pozdrawiam.
Pralka Amica MWAC610DL, po wybraniu programu i start rozpoczyna czyli chwilowo odpompowuje resztki wody, zaczyna pobierać ale tylko przez chwilę (słychać jak woda leci do bębna) po czym staje, na wyświetlaczu czas działania wybranego programu ale nic więcej się nie dzieje, pralka wisi.
Sprawdzony odpływ ale nic nie przytkane. Pralka nie wyświetla żadnego błędu. Usterka pojawiła się bez wyraźnej przyczyny, jednego dnia prała następnego zachowuje się jak opisałem. Nie zajmuję się pralkami zastanawiam się co można jeszcze zrobić bez rozkręcania pralki, która jeszcze jest na gwarancji.
Proszę o sugestie.
Pozdrawiam.