To klima split, typowa, nowa.
Zainstalowałem klimę w domu ustawiam na 25 st.C a ona mi chłodzi do 23,4 st.C. Czy klimatyzacje tak mają, czy coś padło?
.
https://obrazki.elektroda.pl/7706966100_1683042492.png
Zainstalowałem klimę w domu ustawiam na 25 st.C a ona mi chłodzi do 23,4 st.C. Czy klimatyzacje tak mają, czy coś padło?
.
https://obrazki.elektroda.pl/7706966100_1683042492.png