Witam elektrycznych wymiataczy. Ja, lajk połasiłam się na okazję zakupu za grosze nowego wideodomofonu Eura WVP-02A6. Wiem, że sieciówki to buble, bo czytałam tu już co warto, a czego nie planując zakup. Jednakże, jak wspomniałam, cena przysłoniła mi oczy i okazyjnie za stówkę podłączyłam bubla. Niestety, szybko okazało się, że otwieranie drzwi z klucza za każdym razem gdy wychodzę (nie gdy ktoś dzwoni na domofon) delikatnie mówiąc drażni mnie okrutnie. Czy jak ściągnę ogarniętego elektryka, który zna się na takich ustrojstwach, to jest szansa, że jakoś podłączy co trzeba i będzie się sezam otwierał z kodu bądź pilocika? Tak mnie ten pomysł teraz dręczy, że chyba się pomodle o to by ktoś nie spał i odpisał
pzdr