Witam pojawił nam się taki problem.
Kupiliśmy sałatę do skręcenia gościu to rozbieral bo chciał podnieść moc ale z tego co mówił to brakło mu chęci i czasu ale mniejsza z tym poskladalismy to i próbujemy odpalić po pierwszym przekreceniu stacyjki iskra jest pompe paliwa słychać przepustnica działa natomiast jak cofniemy kluczyk i znowu damy na zapłon odcina wszystko ani iskry ani paliwa ani przepustnica gdy odepniemy akumulator i przestoi noc znowu ten sam problem iskra się pojawiły tylko na pierwsze przekrecenie nastepnie wymieniliśmy czujnik położenia wału, czujnik położenia wałka rozrządu i wywalone immo po tych zabiegach iskry nie ma wogole
Kupiliśmy sałatę do skręcenia gościu to rozbieral bo chciał podnieść moc ale z tego co mówił to brakło mu chęci i czasu ale mniejsza z tym poskladalismy to i próbujemy odpalić po pierwszym przekreceniu stacyjki iskra jest pompe paliwa słychać przepustnica działa natomiast jak cofniemy kluczyk i znowu damy na zapłon odcina wszystko ani iskry ani paliwa ani przepustnica gdy odepniemy akumulator i przestoi noc znowu ten sam problem iskra się pojawiły tylko na pierwsze przekrecenie nastepnie wymieniliśmy czujnik położenia wału, czujnik położenia wałka rozrządu i wywalone immo po tych zabiegach iskry nie ma wogole