Witam
Kupiłem Seata altea xl rok 2007 1.6 .102 km
Drążek zmiany biegów lata jakby była urwana sprężyna jest luźny .Biegi nie wchodzą wszystkie .
Wsteczny 2.3.
1.5 nie wchodzą .
Czy może mi ktoś pomoże co to może być i czy samemu można to naprawić.
Z Góry dziękuję. Pozdrawiam Andrzej
Kupiłem Seata altea xl rok 2007 1.6 .102 km
Drążek zmiany biegów lata jakby była urwana sprężyna jest luźny .Biegi nie wchodzą wszystkie .
Wsteczny 2.3.
1.5 nie wchodzą .
Czy może mi ktoś pomoże co to może być i czy samemu można to naprawić.
Z Góry dziękuję. Pozdrawiam Andrzej