Witam,
Mam Alteę ,w której gdy wciskam do połowy pedał sprzęgła coś brzęczy. Dźwięku tego nie ma gdy wcisnę pedał minimalnie,albo do samego końca (w podłogę), słychać go tylko przy wcisniętym do połowy pedale sprzegła.Jest to rodzaj metalicznego dźwięku. Biegi wchodzą raczej normalnie,sprzęgło nie zgrzyta ,ani nie ślizga się.Czy to tarcza,może łożysko?Czy ktoś mógłby pomóc?Jak to zdiagnozować nie wyciągając skrzyni?
Mam Alteę ,w której gdy wciskam do połowy pedał sprzęgła coś brzęczy. Dźwięku tego nie ma gdy wcisnę pedał minimalnie,albo do samego końca (w podłogę), słychać go tylko przy wcisniętym do połowy pedale sprzegła.Jest to rodzaj metalicznego dźwięku. Biegi wchodzą raczej normalnie,sprzęgło nie zgrzyta ,ani nie ślizga się.Czy to tarcza,może łożysko?Czy ktoś mógłby pomóc?Jak to zdiagnozować nie wyciągając skrzyni?