#1 20588020 20 Maj 2023 14:51 mati1121 mati1121 Poziom 3 Posty: 176 Ocena: 14 Autor tematu Post #1 20588020 20 Maj 2023 14:51 Cześć, czy można wsadzić bez jakichkolwiek przeróbek i zmian słupek AUM ? Aktualnie jest AUQ. Z tego co widzę słupki aum tańsze
#2 20588172 20 Maj 2023 17:28 Kantylena Kantylena Poziom 24 Posty: 783 Pomógł: 18 Ocena: 222 Pomocny post? (0) Post #2 20588172 20 Maj 2023 17:28 To jest ten sam silnik, różnica to program jeden ma 150 koni, drugi 180.
#3 20588310 20 Maj 2023 19:26 mati1121 mati1121 Poziom 3 Posty: 176 Ocena: 14 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 20588310 20 Maj 2023 19:26 Jakieś różnie są, turbo Np a dopytuje ponieważ chce sam słupek zmienić i nie wiem czy mam się czym martwić czy nie, osprzęt zostaje z mojego słupka jak i sterownik
#4 20588413 20 Maj 2023 20:56 Kantylena Kantylena Poziom 24 Posty: 783 Pomógł: 18 Ocena: 222 Pomocny post? (0) Post #4 20588413 20 Maj 2023 20:56 Turbo jest dokładnie to samo. Jedyna różnica to program na 180 koni. Słupek będzie pasował tak na prawdę z każdego poprzeczniaka, szczególnie po 2000r.
#5 20588854 21 Maj 2023 10:25 mati1121 mati1121 Poziom 3 Posty: 176 Ocena: 14 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #5 20588854 21 Maj 2023 10:25 Kantylena napisał: Turbo jest dokładnie to samo. Jedyna różnica to program na 180 koni. Słupek będzie pasował tak na prawdę z każdego poprzeczniaka, szczególnie po 2000r. Dziękuje za rozwiązanie wątpliwości, nie wiem dlaczego byłem przekonany ze aum miało turbo bez bez s i bez tłumika