Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tambartosztomczuk11 napisał:Próbuje podłączyć domofon. Wywołanie działa, otwieranie działa, slychac co się dzieje na zewnatrz(czyli chyba słuchawka działa, ale jedyne co nie działa to mikrofon