Dzień dobry,
Szukam opisu sposobu ustawienia czasu mielenia lub kalibracji.
Nie znalazłem nigdzie do modelu bez wyświetlacza.
Sytuacja obecna jest taka, że urządzenie pracuje poprawnie ale kawa jest słaba.
W porównaniu do innej maszyny przy tej samej objętości.
Krążki a właściwie to co z nich zostaje ponieważ nie są sprasowane po ukończeniu są dosyć niskie.
Młynek wyczyszczony, sprawdzany na krańcach ustawień mielenia.
Mieli dosyć krótko bo ok 6-6.5s.
Wydaje się, że dłuższy czas mielenia rozwiązał by problem.
Szukam opisu sposobu ustawienia czasu mielenia lub kalibracji.
Nie znalazłem nigdzie do modelu bez wyświetlacza.
Sytuacja obecna jest taka, że urządzenie pracuje poprawnie ale kawa jest słaba.
W porównaniu do innej maszyny przy tej samej objętości.
Krążki a właściwie to co z nich zostaje ponieważ nie są sprasowane po ukończeniu są dosyć niskie.
Młynek wyczyszczony, sprawdzany na krańcach ustawień mielenia.
Mieli dosyć krótko bo ok 6-6.5s.
Wydaje się, że dłuższy czas mielenia rozwiązał by problem.