Witam posiadam pasata 89' kombi i mam problem od paru godzin z jego otworzeniem a mianowicie wkładając kluczyk do zamka i prubójąc go otworzy automatycznie jest zamykany przez pompkę co ja mam teraz zrobi nie mogę wejśc do tej fortecy ( szyby nie będę wybijał )
Pomyślałem że jedynym wyjściem jest rozładowanie aku ale przez pół dnia włączałem alarm żeby w jakiś sposob go rozładowac i jak na razie nie daje to rezultatów
Czy jest jakiś inny sposób na otworzenie tego auta i co jest powodem tej usterki za pomoc bardzo dziękuje i pozdrawiam
Dodam iż alarm jest odłączony od centralnego zamka .
Pomyślałem że jedynym wyjściem jest rozładowanie aku ale przez pół dnia włączałem alarm żeby w jakiś sposob go rozładowac i jak na razie nie daje to rezultatów
Dodam iż alarm jest odłączony od centralnego zamka .