Witam
Dostalem od klienta Nokie 3100, która nie ładowała baterii.
Na Elce znalazłem opisik i zdjęcie jak można taka usterke naprawić i podobno pomagała w 100%. Ponizej zamieszczam fotke miejsca w ktorym można bylo szukać przyczyny nieładowania baterii. Otóz właśnie po takim czymś zrobił mi się niebieski ekranik i nie mam zielonego pojęcia czemu sie tak stalo.
Bardzo proszę o pomoc Kolegów gdyż mam niewiele czasu na naprawe tego wynalazku.
Dodam ze owa Nokia nie była bita ani kompana przez Klienta a ładowanie zepsuło sie z dna na dzien.
Pozdrawiam i z góry dziekuje za pomoc.
Dostalem od klienta Nokie 3100, która nie ładowała baterii.
Na Elce znalazłem opisik i zdjęcie jak można taka usterke naprawić i podobno pomagała w 100%. Ponizej zamieszczam fotke miejsca w ktorym można bylo szukać przyczyny nieładowania baterii. Otóz właśnie po takim czymś zrobił mi się niebieski ekranik i nie mam zielonego pojęcia czemu sie tak stalo.
Bardzo proszę o pomoc Kolegów gdyż mam niewiele czasu na naprawe tego wynalazku.
Dodam ze owa Nokia nie była bita ani kompana przez Klienta a ładowanie zepsuło sie z dna na dzien.
Pozdrawiam i z góry dziekuje za pomoc.