logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Zastosowanie grzałki 230V z termostatem w bojlerze Viessmann Rudocell 160l typ 3003 371

MariuszP5 14 Lip 2023 23:08 873 2
REKLAMA
  • #1 20654738
    MariuszP5
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Witam posiadam bojler Viessmann Rudocell 160l -serial nr. 7219739741034 typ 3003 371 pytanie czy i jaką można zastosować grzałkę 230V z termostatem.
    Może ktoś rozkminiał taki pomysł.
  • REKLAMA
  • #2 20656245
    andrzej lukaszewicz
    Poziom 42  
    Posty: 7018
    Pomógł: 623
    Ocena: 2111
    Z tego zo zobaczyłem w necie , to ten zbiornik ma króciec (prawdopodobne 6/4" lub 5/4" ) na grzałkę. Jak masz taki zbiornik to sam sprawdź.
  • #3 20656723
    MariuszP5
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Bojler na stałe mam połączony z kotłem olejowym, myślałem o dodatkowej opcji zastosowania grzałki 230V.
    Czy można połączyć poprzez trójnik 3/4 na zasilaniu bo nie ma wolnego wejścia do zbiornika.
REKLAMA