Witam posiadam bojler Viessmann Rudocell 160l -serial nr. 7219739741034 typ 3003 371 pytanie czy i jaką można zastosować grzałkę 230V z termostatem.
Może ktoś rozkminiał taki pomysł.
Może ktoś rozkminiał taki pomysł.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam