Witam,
Mam problem z poprawnym połączeniem silnika jednofazowego z kondensatorem.
Najprawdopodobniej ktoś kiedyś źle go połączył i miał zwarcie i wyrzuca rozłączał bezpiecznik
Czy poprawne połączenie to powinno być:
U2 czarny kabel co idzie z silnika z niebieskim od kondensatora
Z2 brązowy który idzie z silnika z brązowym z kondensatora
No i tu już mam problem na u1 wychodzi z silnika czarny kabel
Zaś na Z1 brązowy
I się zastanawiam jak podłączyć kabel zasilający żeby były prawe obroty silnika.
Z góry dziękuję za pomoc.
Mam problem z poprawnym połączeniem silnika jednofazowego z kondensatorem.
Najprawdopodobniej ktoś kiedyś źle go połączył i miał zwarcie i wyrzuca rozłączał bezpiecznik
Czy poprawne połączenie to powinno być:
U2 czarny kabel co idzie z silnika z niebieskim od kondensatora
Z2 brązowy który idzie z silnika z brązowym z kondensatora
No i tu już mam problem na u1 wychodzi z silnika czarny kabel
Zaś na Z1 brązowy
I się zastanawiam jak podłączyć kabel zasilający żeby były prawe obroty silnika.
Z góry dziękuję za pomoc.