Witam,
Mam monitor agon ag273qcx
Mam z nim problem ze uruchamia się potem wyświetla kilka drobnych lin kolorowe na czarnym tle i wyłącza się (pokazując czerwoną diodę)
Wcześniej były problemy z Hz potem paski,
Nie ma to związku z matrycą bo normalnie wyświetlił wybór wyjść choć tylko raz mi się udało to wyświetlić.
Słyszałem coś o kondensatorach, ale jestem jeszcze na wyjeździe więc jeszcze nic nie mogę sprawdzić, planuje zobaczyć czy płytka zasilania prawidłowo pracuje, i mam nadzieję że to będzie ten problem aczkolwiek
Chciałbym wiedzieć co wy sądzicie, czy to może jest inny problem z monitorem ?
Dodam jeszcze że jak w każdym monitorze ten nie wyświetla logo przy uruchamianiu, widać jedynie podswiatę i kilka kolorowych lin
Mam monitor agon ag273qcx
Mam z nim problem ze uruchamia się potem wyświetla kilka drobnych lin kolorowe na czarnym tle i wyłącza się (pokazując czerwoną diodę)
Wcześniej były problemy z Hz potem paski,
Nie ma to związku z matrycą bo normalnie wyświetlił wybór wyjść choć tylko raz mi się udało to wyświetlić.
Słyszałem coś o kondensatorach, ale jestem jeszcze na wyjeździe więc jeszcze nic nie mogę sprawdzić, planuje zobaczyć czy płytka zasilania prawidłowo pracuje, i mam nadzieję że to będzie ten problem aczkolwiek
Chciałbym wiedzieć co wy sądzicie, czy to może jest inny problem z monitorem ?
Dodam jeszcze że jak w każdym monitorze ten nie wyświetla logo przy uruchamianiu, widać jedynie podswiatę i kilka kolorowych lin