Witam otóż miałem nokie która fleszowała sie gryffinem do 78 procent i stawała za każdym razem , wymienilem flesza i ponownie gryfinnem puściłem wszystko ok doszło do końca tylko teraz niestety zamiast imeia zanka zapytania jak to dalej ugryść ? Ktoś to kiedys robił może?