Witam.
Monitorek jak w temacie Problem nastepujacy tranzystor odchylania poziomego dosc mocno sie nagrzewa monitor dziala pare dni i siada tranzystor. Elki podstawione choc monitor ma poltora roku napiecia prawidlowe obraz na ekranie jak najbardziej poprawny jedynym problemem jest uszkadzajacy sie co jakis czas tranzystor linii.
Prosze o jakiekolwiek sugestie.
Pozdrawiam
Monitorek jak w temacie Problem nastepujacy tranzystor odchylania poziomego dosc mocno sie nagrzewa monitor dziala pare dni i siada tranzystor. Elki podstawione choc monitor ma poltora roku napiecia prawidlowe obraz na ekranie jak najbardziej poprawny jedynym problemem jest uszkadzajacy sie co jakis czas tranzystor linii.
Prosze o jakiekolwiek sugestie.
Pozdrawiam