Witam mam taki problem posiadam aparat hp m307 oraz karde Sd sandisk 128mb karta dzialala oki az do pewnego momentu .Teraz wlaczajac aparat pokazuje mi sie taki komunikat "unsupported card" i nie umie nic z tym zrobic nawet sformatowac sie jej nie da ,komputer wogole mi nie wykrywa dysku wymiennego przy czym musze zaznaczyc iz nie jest to raczej wina aparatu poniewaz wkladajac inna karte wszystko smiga nawet czytnik kart w kompie jej nie widzi .Prosilbym o pomoc ,wypowiedzi osob ktore mialy podobne probmlemy