Witam.Mam problem z otwieraniem klapy bagażnika w Oplu Meriva A 1.7cdti 2007 r. Nie da się otworzyć klapy, ewentualnie awaryjnie od środka ,po zdjęciu zaślepki.Mianowicie:Nagle zaczęła się nie otwierać, sprawdziłem wizualnie przewody, wszystko ok.Odpialem kostkę od mikrostyku i tam na końcówkach kabli ,były one delikatnie sparciale . Kupiłem sprey specjalny i nic,Obciąłem końcówki, założyłem nowe terminale, zaczęło chodzić raz na jakiś czas.Raz się otwiera a raz nie.W czym może byc problem, mikrostyk, silniczek co daje sygnał tej dźwigni,nie wiem ..?