Dzień dobry, Nissan Almera N16, benzyna 1.5, sprzęgło hydrauliczne - tu moje pytanie: czy można odpowietrzyć strzykawką wypełnioną płynem hydraulicznym, wciskając ten płyn przez (i tu nie wiem) zacisk prawego przedniego koła? Druga osoba ma odpowietrzać na zaworku, który jest na wysprzęgliku. Znacie taki sposób? Czytałem o nim na forum Forda, ale nie wiem, gdzie podawać ten płyn. Autor tekstu nie określił jasno, gdzie wciskał płyn, tylko napisał, że szło to bardzo wolno - rozumiem, że jest to swego rodzaju przepychanie płynu. Chciałbym to zrobić u siebie właśnie domowym sposobem. W tym sposobie sprzęgło nie dotykamy...
Dzień dobry, Nissan Almera N16, benzyna 1.5, sprzęgło hydrauliczne - tu moje pytanie: czy można odpowietrzyć strzykawką wypełnioną płynem hydraulicznym, wciskając ten płyn przez (i tu nie wiem) zacisk prawego przedniego koła? Druga osoba ma odpowietrzać na zaworku, który jest na wysprzęgliku. Znacie taki sposób? Czytałem o nim na forum Forda, ale nie wiem, gdzie podawać ten płyn. Autor tekstu nie określił jasno, gdzie wciskał płyn, tylko napisał, że szło to bardzo wolno - rozumiem, że jest to swego rodzaju przepychanie płynu. Chciałbym to zrobić u siebie właśnie domowym sposobem. W tym sposobie sprzęgło nie dotykamy...