Witam.
Po włączeniu zmywarki zapala sie lampka przy ikonce szybkiego mycia i słychać jakąś pompkę, nie da sie nic innego włączyć.
Wideo
https://filmy.elektroda.pl/25_1698242498.mp4
Zdjęcie
https://obrazki.elektroda.pl/5309359200_1698242623.jpg
TABLICZKA
https://obrazki.elektroda.pl/6304634500_1698478171.jpg
Po włączeniu zmywarki zapala sie lampka przy ikonce szybkiego mycia i słychać jakąś pompkę, nie da sie nic innego włączyć.
Wideo
https://filmy.elektroda.pl/25_1698242498.mp4
Zdjęcie
https://obrazki.elektroda.pl/5309359200_1698242623.jpg
TABLICZKA
https://obrazki.elektroda.pl/6304634500_1698478171.jpg