Witam nie wiem czy dobrze trafiłem ale jestem laikiem w temacie piec gazowy dwufunkcyjny Ariston egis plus mam problem z cwu .Piec na co pracuje bez żadnych problemów ale po odkręceniu ciepłej wody leci letnia (nie osiąga zadanej temperatury)i pojawia się błąd 109 mimo że na zegarze pokazuje 1 bar
W w internecie są tylko informacje że za duże ciśnienie.
Proszę o jakieś wskazówki jak domowym sposobem pozbyć się problemu
W w internecie są tylko informacje że za duże ciśnienie.
Proszę o jakieś wskazówki jak domowym sposobem pozbyć się problemu