Witam,
Mam problem z za dużym ciśnieniem wody w domu, manometr na głównym zaworze pokazuje 5bar i nie wiem co z tym zrobić. Cieknie mi zawór bezpieczeństwa przy naczyniu przeponowym, to już nie jest kapanie, cieknie coraz bardziej. Instalacja CO ogrzewana piecem na ekogroszek. Woda dogrzewana w wymienniku do ok 55 stopni, nie wiem w jaki sposób poprawnie wyregulować to ciśnienie na zaworze głównym (zdj) - kręcenie tą śrubą na środku pod manometrem nic nie daje. Proszę o pomoc.
Mam problem z za dużym ciśnieniem wody w domu, manometr na głównym zaworze pokazuje 5bar i nie wiem co z tym zrobić. Cieknie mi zawór bezpieczeństwa przy naczyniu przeponowym, to już nie jest kapanie, cieknie coraz bardziej. Instalacja CO ogrzewana piecem na ekogroszek. Woda dogrzewana w wymienniku do ok 55 stopni, nie wiem w jaki sposób poprawnie wyregulować to ciśnienie na zaworze głównym (zdj) - kręcenie tą śrubą na środku pod manometrem nic nie daje. Proszę o pomoc.