Witam!
Producent płyty indukcyjnej nie dołączył do urządzenia karty gwarancyjnej, jedynie informację o konieczności podpisania oświadczenia przez instalatora.
Czy ma ktoś może wzór jak powinno wyglądać takie oświadczenie?
Producent płyty indukcyjnej nie dołączył do urządzenia karty gwarancyjnej, jedynie informację o konieczności podpisania oświadczenia przez instalatora.
Czy ma ktoś może wzór jak powinno wyglądać takie oświadczenie?