logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Naprawa] Płyta indukcyjna Amica 58IES3.322HTaDQ(W)- wybicie bezpieczników po włączeniu pola.

pawcio203 08 Lis 2023 12:12 465 0
REKLAMA
  • #1 20805184
    pawcio203
    Poziom 18  
    Posty: 414
    Pomógł: 7
    Ocena: 30
    Witam, jest ktoś, kto podjął by się naprawy płyty indukcyjnej? (to część z całej kuchenki)
    Kuchenka po włączeniu jednego z pól strzeliła i wybiło bezpiecznik. Niestety po włączeniu bezpiecznika ponownie nastąpiła próba odpalenia tego samego pola i już zgasło całkiem. Wstępnie jakiś serwisant wymienił jakiś kondensator ale znowu wywaliło. Jest sens to naprawiać? Może wystawić na olx za jakieś grosze bo piekarnik działa i podobno pozostałe trzy pola działają jak się odłączy to felerne.
    [Naprawa] Płyta indukcyjna Amica 58IES3.322HTaDQ(W)- wybicie bezpieczników po włączeniu pola.WhatsApp I...10.52.jpeg (133.51 kB)Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
REKLAMA