Witam, jest ktoś, kto podjął by się naprawy płyty indukcyjnej? (to część z całej kuchenki)
Kuchenka po włączeniu jednego z pól strzeliła i wybiło bezpiecznik. Niestety po włączeniu bezpiecznika ponownie nastąpiła próba odpalenia tego samego pola i już zgasło całkiem. Wstępnie jakiś serwisant wymienił jakiś kondensator ale znowu wywaliło. Jest sens to naprawiać? Może wystawić na olx za jakieś grosze bo piekarnik działa i podobno pozostałe trzy pola działają jak się odłączy to felerne.
Kuchenka po włączeniu jednego z pól strzeliła i wybiło bezpiecznik. Niestety po włączeniu bezpiecznika ponownie nastąpiła próba odpalenia tego samego pola i już zgasło całkiem. Wstępnie jakiś serwisant wymienił jakiś kondensator ale znowu wywaliło. Jest sens to naprawiać? Może wystawić na olx za jakieś grosze bo piekarnik działa i podobno pozostałe trzy pola działają jak się odłączy to felerne.