Witam posiadam piekarnik Baukchnet . Od 3lat działał bez zarzutów. Nagle gdy odpalam piekarnik wywala korki w całym domu. Myślałem że to grzałka więc kupiłem i ja wymieniłem teraz myślę że to termostat bo jest przepalony , ale niewiem czy to termostat moze być powodem wywalania korków. Powyłączałem również inne urządzenia w kuchni prócz piekarnika i dalej to samo Bez sensu wydawać drugi raz pieniądze gdy nie jest się pewnym proszę o opinię.