Panowie.
Kia cee'd, 2009 rok, polift, kombi silnik 1.6 benzyna, 122 KM.
Od jakiegoś czasu co jakiś czas zapala mi się na desce rozdzielczej kontrolka od kontroli trakcji. Nie jest to kontrolka z napisem "off".
Co profilaktycznie sprawdzić i co wogóle sprawdzić?
Byłem u mechanika pod komputerem i wyskoczyło to, ale jak to usunął to nic nie było. Jutro pojadę znów zobaczyć bo trochę czasu minęło.
Kia cee'd, 2009 rok, polift, kombi silnik 1.6 benzyna, 122 KM.
Od jakiegoś czasu co jakiś czas zapala mi się na desce rozdzielczej kontrolka od kontroli trakcji. Nie jest to kontrolka z napisem "off".
Co profilaktycznie sprawdzić i co wogóle sprawdzić?
Byłem u mechanika pod komputerem i wyskoczyło to, ale jak to usunął to nic nie było. Jutro pojadę znów zobaczyć bo trochę czasu minęło.