witam
czy jest mozliwe zbudowanie wzmacniacza słuchawkowego na ECC82(mam 4 szt.) bez transformatora wyjsciowego dla słuchawek o impedancji 32 omy?bylem na www.headwize.com ale tam tego nie mają.jest Morgan jones amp o ktorym wiem ze podchodzi pod hi-end ale nie posiadam E88CC
i dlatego chcialbym zbudowac cos na ECC82.wielkie dzieki za jakąkolwiek pomoc
czy jest mozliwe zbudowanie wzmacniacza słuchawkowego na ECC82(mam 4 szt.) bez transformatora wyjsciowego dla słuchawek o impedancji 32 omy?bylem na www.headwize.com ale tam tego nie mają.jest Morgan jones amp o ktorym wiem ze podchodzi pod hi-end ale nie posiadam E88CC