logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Odzyskiwanie plików z dysku zewnętrznego po formacie na exFat z użyciem EaseUS

revolt 26 Lis 2023 16:17 444 4
REKLAMA
  • #1 20834111
    revolt
    Poziom 34  
    Posty: 3585
    Pomógł: 159
    Ocena: 186
    Dysk twardy zewnętrzny sformatowany z windowsa na exfat - na 99% był przed też exfat i nic już dalej nie nagrywane na ten dysk. EaseUS widzi pełno plików natomiast problem jest taki, że były one w dużej ilości folderów i teraz zrobiło mi >100000 plików gdzie utraciło nazwę i ścieżkę. Ogarnianie tego ręcznie mija się z celem. Czy w domu jeszcze coś ugram czy szukać firmy specjalistycznej?
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 20834119
    Magic_moon
    Poziom 32  
    Posty: 2042
    Pomógł: 193
    Ocena: 336
    Pokaż jak widzi dysk DMDE.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #3 20835257
    kaleron

    Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych
    Posty: 7076
    Pomógł: 962
    Ocena: 2335
    Formatowanie zniszczyło metadane, więc ani w domu ani w specjalistycznej firmie nie masz szans na odbudowanie tego wszystkiego tak, jak było. Przeskanuj dysk DMDE i spróbuj zrobić automatyczną rekonstrukcję, bo część podkatalogów powinna była się uchować.
    Konto firmowe:
    Kaleron sp. z o. o.
    Hirszfelda 4/18, Jelcz-Laskowice, 55-231 | Tel.: 713XXXXXX (Pokaż) | Strona WWW: https://kaleron.pl
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #4 20835844
    laptokowiec
    Poziom 31  
    Posty: 1516
    Pomógł: 111
    Ocena: 119
    kaleron napisał:
    Przeskanuj dysk DMDE i spróbuj zrobić automatyczną rekonstrukcję, bo część podkatalogów powinna była się uchować.

    Tak, scan w DMDE.
  • #5 20836292
    revolt
    Poziom 34  
    Posty: 3585
    Pomógł: 159
    Ocena: 186
    Zrobię to niezwłocznie jak skończy easeus skoro już go odpaliłem. Teoretycznie wywaliło strukturę katalogów najwyższego poziomu. Na szczęście bo pliki na dysku idą w miliony a katalogi w dziesiątki tysięcy :(.
REKLAMA