Moje uszanowanie.
Od pewnego czasu przytrafia mi się na kotle (Brotje WHBC 22/24 C) błąd E-133
Dłuższe przytrzymanie klawisza RESET załatwia sprawę, ale jak wiadomo to nie jest normalne. To już trzeci raz kiedy płyta wyrzuciła ów błąd.
Piec już po gwarancji, lecz okresowo serwisowany. Serwisanta nie wzywam do tego przypadku ponieważ już przy pierwszej usterce miał potężne problemy z diagnozą przy kodzie błędu E-161
W innych podobnych kotłach Brotje jest z tego do czytałem winny kondensator C209. Niestety nie mam schematu i niekoniecznie w moim piecu musi być to samo.
Trzy godziny temu (9:50) resetowany i działa poprawnie. Niemniej jednak to tylko loteria kiedy znowu się wyłączy.
Wdzięczny będę za każdą okazałą pomoc.
Artur
Od pewnego czasu przytrafia mi się na kotle (Brotje WHBC 22/24 C) błąd E-133
Dłuższe przytrzymanie klawisza RESET załatwia sprawę, ale jak wiadomo to nie jest normalne. To już trzeci raz kiedy płyta wyrzuciła ów błąd.
Piec już po gwarancji, lecz okresowo serwisowany. Serwisanta nie wzywam do tego przypadku ponieważ już przy pierwszej usterce miał potężne problemy z diagnozą przy kodzie błędu E-161
W innych podobnych kotłach Brotje jest z tego do czytałem winny kondensator C209. Niestety nie mam schematu i niekoniecznie w moim piecu musi być to samo.
Trzy godziny temu (9:50) resetowany i działa poprawnie. Niemniej jednak to tylko loteria kiedy znowu się wyłączy.
Wdzięczny będę za każdą okazałą pomoc.
Artur