Witam, mam problem z ekspres do kawy i proszę o pomoc, może ktoś miał podobny. Wczoraj wyczyściłem zaparzacz i resztę rzeczy, jak zawsze. Dziś rano wszystko złożyłem i w momencie, kiedy tłok się nagrzeje, słychać jak coś strzela. Wciągnąłem go, myślałem że może zaparzacz nie był dobrze włożony, ale słychać jak wskakuje na miejsce. Ekspres jest już po gwarancji, więc albo sam sobie z tym poradzę, albo będę musiał znaleźć jakiś serwis. Jeśli ktoś miał podobny problem, proszę o porady.