spinacz napisał: Co Ty wypisujesz za bzdury?! Jaki pin z licznika czy ECU jak tam jest immobox.
PIN jest tylko w puszce.
Jurek220 napisał: Zaznaczmy od razu że w ECU pinu BRAK.
Co do dalszej pracy autora wystarczy że podam numer licznika i będzie wiadomo czy pin w liczniku czy w boxie,bo jak w boxie szkoda jego czasu tylko prog.
Pozdr.
spinacz napisał: Albo wystarczy zerknąć czy po prawej stronie kolumny kierownicy nie ma puszki do której idzie przewód z anteny na stacyjce, chodź obstawiam że na 98% będzie puszka.
Jaki jest tam silnik? Dodano po 57 [sekundy]:Pierw sprawdź czy masz puszkę immo czy immo jest w zegarach.
Kolego
@spinacz, ten pin jest w puszce której nie ma?
Jurek220 napisał: Po numerkach wychodzi że pin jest w liczniku,a więc puchy brak.
Kolego
@Jurek220, skoro przysłowiowej puchy brak, to nie będzie czasem pinu zsynchronizowanego w ECU?