Dzień dobry koledzy.
Szukam właściwe wersję jak wykonać instalację elektryczną na drewnianą tarasie. Taras jest otwarty czyli warunki są jako na zewnątrz na ulice. Czy istnieje taki typ kabla, który pozwala się mocować bezpośrednio do drewna za pomocą uchwytów? Bo według tej informacji co ostatnio znalazłem w internecie kabli mają być założone w rurach, peszlach albo w korytkach plastikowych (listwach). Ale szukam możliwość prostego montażu, czyli kabel+uchwyty i koniec. Czy istnieje taki sposób i takie materiały żeby to zrealizować?
Szukam właściwe wersję jak wykonać instalację elektryczną na drewnianą tarasie. Taras jest otwarty czyli warunki są jako na zewnątrz na ulice. Czy istnieje taki typ kabla, który pozwala się mocować bezpośrednio do drewna za pomocą uchwytów? Bo według tej informacji co ostatnio znalazłem w internecie kabli mają być założone w rurach, peszlach albo w korytkach plastikowych (listwach). Ale szukam możliwość prostego montażu, czyli kabel+uchwyty i koniec. Czy istnieje taki sposób i takie materiały żeby to zrealizować?