Polar CZN 340 przestał chłodzić, agregat (ten po lewej) chodzi, gorący i słychać jakby szum środka chłodzącego, niestety temperatura nie spada. Obszedłem drutem termostat, jak na foto i nadal nie ma chłodzenia, zamrażarka działa bez zarzutu... Zatem co można zrobić więcej (czy wchodzi tylko lokalizacja ujścia gazu) i dobicie do stanu? Dziękuję za każdą poradę.