Witam serdecznie!
Ekspres jest ustawiony na automatyczne wyłączanie po 15 minutach. Po tym czasie wykonuje płukanie, a zamiast się wyłączyć, wraca do stanu gotowości do zaparzania kawy. Dopiero drugie naciśnięcie przycisku zasilania go wyłącza. Próbowałem zresetować go z opcji użytkownika, ale to nic nie dało. Czy istnieje jakiś tryb serwisowy dla tego ekspresu? Nie ma żadnych błędów, zaparzacz został zregenerowany, ale problem nadal występuje.
Ekspres jest ustawiony na automatyczne wyłączanie po 15 minutach. Po tym czasie wykonuje płukanie, a zamiast się wyłączyć, wraca do stanu gotowości do zaparzania kawy. Dopiero drugie naciśnięcie przycisku zasilania go wyłącza. Próbowałem zresetować go z opcji użytkownika, ale to nic nie dało. Czy istnieje jakiś tryb serwisowy dla tego ekspresu? Nie ma żadnych błędów, zaparzacz został zregenerowany, ale problem nadal występuje.